بسته بندی

برای به دست آوردن توجه مشتریان به طور مداوم نیاز به بسته بندی جدید با فرمت و ابعاد مختلف وجود دارد. به همین علت ما در صنعت بسته‌بندی به دستگاه‌های بسته‌بندی انعطاف‌پذیر با سرعت قابل اعتماد نیازمندیم. در این صنعت عمدتا ما دو نوع دستگاه کیسه‌ای و کارتنی داریم که هر یک چالش‌های به خصوص خود را دارند که در ادامه مختصرا بررسی کرده و به اختصار راهکارهایی ارائه خواهیم کرد.

شرکت فرانگار تبریز با بیش از چند دهه تجربه در زمینه مشاوره و تامین محصولات اتوماسیون و ابزار دقیق مورد نیاز صنایع مختلف کشور از جمله صنعت بسته‌بندی افتخار همکاری با برندهای مطرح همچون …. ، …. ، …. ، و …. را در رفع چالش‌های آن دارد.

دستگاه‌های بسته‌بندی کیسه‌ای عمدتا با چالش‌هایی زیر مواجه می‌شوند:

  1. راهنمایی و هدایت رول نایلن:

بسته‌بندی بدون دردسر در دستگاه نایلنی به معنی اطمینان از کشش مداوم مواد رول بوده و طول صحیح نایلن همیشه حفظ می‌شود. یک سنسور با اندازه‌گیری مستقیم زاویه بازوی متحرک می‌تواند به ما در تنش مداوم کمک کند.

  1. تشخیص نایلن شفاف:

سنسورهای نوری ما با اطمینان می‌تواند حضور نایلن شفاف در بسته‌بندی کیسه‌های بسته‌بندی را تشخیص دهند.

  1. کنترل لبه ی فویل:

سنسورهای منظم نوری ما موقعیت لبه فویل‌های سریع یا باندهای بافته را اندازه‌گیری می‌کنند. از مقادیر تعیین شده می‌توان برای کنترل دقیق درایو و راهنماهای مربوط به تجهیزات تولیدی استفاده کرد. نتیجه یکنواخت و مستقیم در حال اجرا است. سنسور ما در نسخه‌های مختلف موجود است. این به شما امکان می‌دهد تا به هرگونه نیاز مشتری پاسخ انعطاف‌پذیر دهید.

  1. کنترل قطر دایره غلطک نایلن:

برای اطمینان از تعویض رول‌های نایلن به موقع، قطر دایره باید به طور مداوم کنترل شود. سنسور فاصله فوتو الکتریک برای اینکار ایده‌ال است. آن‌ها بدون در نظر گرفتن رنگ، مواد و درجه بازتاب نایلن با دقت بسیار بالا، اندازه گیری میکنند.

  1. تشخیص علائم چاپ شده روی بسته بندی ها:

علائم مرجع و چاپ به تشخیص قابل اعتماد مواد بسته‌بندی در فرآیندهای تولید خودکار و موقعیت‌یابی صحیح آنها کمک می‌کند. سنسورهای ما به طور قابل اعتماد این علائم را ردیابی می‌کند.

  1. موقعیت یابی دقیق کشیدن نایلن ها:

هنگام بسته‌بندی محصول با نایلن کششی، مواد نگهدارنده مهم هستند. این بدان معنی است که نایلن کششی باید دقیقاً موقعیت‌یابی شود. انکودرهای مغناطیسی ما راه حل ایده آل است.

در قسمت فوق تا حدودی با چالش‌ها و راهکارهای دستگاه‌های بسته‌بندی نایلنی آشنا شدیم. در ادامه قصد داریم چالش‌ها و راهکارهای دستگاه‌های بسته‌بندی کارتنی آشنا شویم:

  1. کنترل دسترسی:

با استفاده از سیستم‌های RFID صنعتی ، دسترسی به ماشین‌آلات را برای ایمنی و جلوگیری از دستکاری محدود می‌کنید. تمایز بین افراد امکان دسترسی محدود به صفحه‌های خاص را فراهم می‌کند. نماهای مربوط به رابط را می‌توان به طور خودکار تغییر داد. کنترل دسترسی امکان مشاهده زمان کار اپراتور و نگهداری منظم را فراهم می‌کند.

  1. تنظیم قالب:

بسته‌بندی نقش مهمی در تصمیمات خرید بازی می‌کند. آنها اغلب حتی تنها ویژگی متمایز در مقابل رقابت هستند به طوریکه تنوع شکل‌ها و اندازه‌ها در حال افزایش است. سنسورهای مغناطیسی ما، اندازه‌گیری و ذخیره‌سازی داده‌های شکل را ساده می‌کند، باعث تغییر سریع و قابل اعتماد قالب می‌شود و در نتیجه نرخ بازده را افزایش می‌دهد.

  1. ردیابی کد و توضیحات متن روی بسته بندی:

از جهت ارتباط تضمین کیفیت در پایان فرآیند بسته‌بندی، بررسی متن روی بسته‌بندی و تأیید بارکد چاپی است. تاریخ ساخت و انقضا و همچنین شماره سریال‌ها باید به سرعت و با اطمینان قابل تأیید باشند. سنسورهای چشم پاسخ صحیح برای تنوع وسیع از کاربرد در پرداش تصویر است.

  1. بررسی ارتفاع بسته روی پالت:

سنسورهای فاصله فوتوالکتریک ما ارتفاع پالت را با دقت فوق‌العاده بررسی می‌کنند. حتی در مسافت‌های طولانی‌تر. این سنسور به لطف محدوده اندازه‌گیری قابل تنظیم و انعطاف‌پذیر برای استفاده با ارتفاعات مختلف پالت قابل استفاده است.

 

آواتار موبایل
منوی اصلی x