صنعت نساجی

صنعت نساجی هر روز با چالش‌های جدید و متعددی روبرو است: روند کوتاه مدت، رقابت شدید، نوآوری‌های دائمی و هزینه تولید بالا، که نیازهای بالایی را برای تولیدکنندگان ایجاد می‌کند. ما راه‌حل‌های جامع برای رفع این چالش‌ها داریم که شامل یک سبد محصولات گسترده و هماهنگ برای تجهیز هر نوع دستگاه است. توسعه و بهبود ماشین‌آلات از طریق دیجیتال‌سازی، اتوماسیون و … باعث افزایش قابلیت اطمینان و کارایی هزینه می‌شود.

شرکت فرانگار تبریز با بیش از چند دهه تجربه در زمینه مشاوره و تامین محصولات اتوماسیون و ابزار دقیق مورد نیاز صنایع مختلف کشور از جمله صنعت نساجی افتخار همکاری با برندهای مطرح همچون  …. ، …. ، …. ، و …. را در رفع چالش‌ها دارد.

برای رفع چالش‌های فوق ما راهکارهای زیر را پیشنهاد میدهیم:

1.تبدیل ترکیبات شیمیایی به الیاف و نخ‌های مصنوعی

با توجه به عدم محدودیت خاص برای ظرفیت تولید الیاف مصنوعی، دسترسی کافی به نفت خام و نیازهای روز افزون جمعیت جهان، ظرفیت تولید الیاف مصنوعی رو به افزایش است.

شرکت فرانگار تبریز با تامین تجهیزات مورد نیاز و ارائه مشاوره‌های فنی، یک شریک قابل اعتماد برای راه‌حل‌های درایو و اتوماسیون، استفاده از اکسترودرها، پمپ‌های چرخشی، godets، بافت‌ها و استفاده از بادگیرها است.

راه‌حل‌های که ما برای این موضوعات ارائه میکنیم عبارتند از:

  1. راه‌حل‌های کامل از یک منبع واحد، سیستم درایو و اتوماسیون، توسعه پروژه، هماهنگی، پیکربندی و طراحی جعبه کنترل
  2. کاهش هزینه پیکربندی و راه‌اندازی به دلیل اتوماسیون کاملا یکپارچه
  3. توسعه دستگاه‌های خاص جهت افزایش سرعت و دقت با کمک نمودار u/f که امکان عملیات حجیم معکوس کننده وجود دارد
  4. توسعه درایوهای خاص مقرون به صرفه برای تولیدکنندگان ماشین‌آلات با فناوری یکپارچه

2.تبدیل مواد طبیعی به نخ‌های طبیعی با استفاده از دستگاه‌های مختلف

طی دهه‌های گذشته تغییرات زیادی انجام شده است. علاوه بر فرآیند چرخش حلقه معمولی، امروزه از روش‌های دیگری مانند چرخش فشرده و چرخش روتور نیز استفاده می‌شود.

تعامل درایوهای مختلف و عناصر انتقال در تولید مدرن نخ، تقاضای زیادی را بر روی درایوها و اتوماسیون قرار می‌دهد. راه‌حل‌های تک محور و مفاهیم درایو هوشمند در ترکیب با کنترل‌کننده‌های ما، یک مفهوم سازگار را تشکیل می‌دهند.

  1. مناسب برای استفاده در اتاق ریسندگی از طریق خنک‌کننده جریان یا خنک‌کننده صفحه
  2. راه‌حل کامل مقرون به صرفه از طریق محصولات / سیستم‌های ثابت شده و سفارشی از طریق اتوماسیون بهینه شده دستگاه
  3. نیاز به فضای کم و کاهش تعداد قطعات از طریق ماژول‌های مبدل فشرده و دو محور از طریق کنترل درایو چند محور

3.تبدیل نخ و ریسمان‌ها به پارچه با استفاده از ماشین‌های بافندگی، بافندگی تار یا کشفبافی و غیر بافته

شرکت فرانگار تبریز راه‌حل‌هایی برای برنامه‌های کاربردی پایه‌ای یا پیچده تولید با استفاده از ماشین‌های بافندگی، بافندگی تار، کشبافی و غیر بافته شده ارائه می‌دهد. ما راه حل‌های اتوماسیون را برای خطوط کاملاً غیر بافته ارائه می‌دهیم که شامل عملکرد ایمنی یکپارچه، ارتباطات پیشرفته از طریق Profinet  و کنترل حرکت پیچیده دلخواه است.

4.فرآیندهایی مانند شستشو، رنگرزی و … که منجر به بهبود ظاهر محصولات میشود به طور کلی فعالیت‌های انتهایی کار (Finishing) محسوب می‌شود.

راه حل ما برای فرایندهای انتهایی کار (Finishing)، مهندسی ساده و یکپارچه و پشتیبانی از محصول و صرفه وقت با استفاده از محصولات SIMOTION ،SIMATIC  و  SINAMICSاست

 

آواتار موبایل
منوی اصلی x